לשליחת פרטים:

שדרוג דירה חדשה

שדרוג דירה חדשה מקבלן, איך עושים את זה נכון?

אחת הדילמות הגדולות והקשות היא ההחלטה בעניין שדרוג דירה חדשה מקבלן. לבצע את השדרוג תוך כדי הבנייה או אחרי קבלת הדירה? שדרוג דירה חדשה מקבלן תוך כדי תהליך הבנייה זה הדבר שהקבלן מייחל לו. שם נמצא הרווח הגדול. אם השינויים יתבצעו לאחר מסירת הדירה המשמעות היא למשוך את תהליך הבנייה עוד כמה חודשים.

בשני המקרים, זה בדיוק המקום בו מעצב הפנים דרוש לך יותר מכל. גם כדי שהשדרוג יביא להתאמה מושלמת של הדירה לצרכיך ולאורח חייך וגם כדי לחסוך לך הרבה כסף.

לא חבל על הכסף שלך?

כשמדובר בשדרוג דירה חדשה מקבלן לנושא העלות הכספית יש משמעויות רבות. ואולי זה המקום לציין עובדה חשובה. יש שני סוגי קבלנים:

• אלה שלא אוהבים לעשות שינויים ולכן על כל שינוי

חדשה מקבלן הם דורשים ממך הרבה כסף. 

• אלה שכן אוהבים לעשות שינויים כי כל שדרוג דירה חדשה מקבלן זו הזדמנות פז מבחינתם להרוויח על הגב שלך הרבה כסף.

אני הולכת לגלות לך סוד שיחסוך לך הון תועפות:

אם נמשיך לעסוק בהיבט הכספי של שדרוג דירה חדשה מקבלן יתברר שיש דרך לא לשלם הרבה. בכל אחד מסוגי הקבלנים, זה שמחפש שינויים וזה ששונא שינויים, כל עוד הדירה היא "על הנייר" – ניתן לעשות שינויים בעלות נמוכה.

כאן אני נכנסת לתמונה

שדרוג דירה חדשה מקבלן דורש ממני לימוד המפרט הטכני ובעיקר בדיקת התוכניות הממוחשבות (אותן רק אני יכולה לפתוח ולבחון). שכן, רק לאחר בדיקת כל הזויות והנתונים כמו: היכן עמודי היסוד, הקורות וחגורות הבטון בהן אסור לגעת, קו הבניין ואשר ממנו אסור לצאת או לחרוג, ועוד פרמטרים רבים – רק אז ניתן לבצע תכנון עיצוב בפנים. בסופו של תהליך אוכל לקבל החלטה (במשותף איתך כמובן) מה עדיף

לבקש מהקבלן את מעטפת הדירה ולאחר מסירת המפתח להכניס את בעלי המקצוע שיבצעו את תוכנית עיצוב פנים הדירה

או

לבקש מהקבלן (כי לא כולם מסכימים לספק רק מעטפת) את הסטנדרט הקבלני הבסיסי ביותר כדי לחסוך כסף רב.

שדרוג דירה חדשה מקבלן ועיצוב הפנים

רבים סבורים שעיצוב פנים הוא עניין אמנותי בעיקרו. משחקים של צבע, צורה, אור והצללה, שילוב של חומרים, סגנונות של ריהוטים, חיפויים, אביזרים, ברזים….

זה נכון אבל קודם, ובעיקר בעת שדרוג דירה חדשה מקבלן, קיים הנושא של שילוב מערכות מתקדמות שיש לקחת בחשבון במהלך התכנון ולסכרן ביניהן:

מיזוג אויר, ספרינקלרים, גלאי עשן, אזעקות+מצלמות, מע' קולנוע ביתי, עם/בלי מקרן ומסך נגלל, שילוב ג'קוזי בגינה/גג/מרפסת, חימום תת-ריצפתי, מערכת שאיבת אבק מרכזית … וזו היתה רק ההתחלה. ברור שלמשימה מורכבת כזו חייבים לבחור מעצב פנים המנוסה בתכנון וביצוע שדרוג דירה חדשה מקבלן.

איזה עוד יתרונות יש בשירותיו של מעצב פנים

בעת התכנון ובעיקר בעת הביצוע של פרוייקט שדרוג דירה חדשה מקבלן, אני נדרשת מעשה שיגרה יום-יומי לקבל החלטות שנשענות על ידע, ניסיון והכרת תחום הבנייה, השיפוצים, בעלי המקצוע ותמרוני הקבלנים. כך למשל, קבלן מסוגל למכור דירה תחת התווית סטנדרט אבזור גבוה וזה יראה מבחינתך בסדר גמור. "העין המקצועית" שלי יודעת להבחין שלא כך הם הדברים. במקרים רבים חסכתי ללקוח שלי עשרות אלפי שקלים ע"י בחינת המפרט הטכני בלבד.

כל מה שתיארתי עד כה לא היה אפילו המנה הראשונה שדרוג דירה חדשה מקבלן הוא עניין ש"חייב" את טיפולו של מעצב פנים והכי נכון מבחינתך הוא להכניס את מעצב הפנים לתמונה לפני הרכישה. יש המון חוקי "עשה" ו"אל תעשה", בדיקות שיש לבצע, תוכניות שיש לתכנן, חומרי גמר וגלם שיש לרכוש, החלטות כקטנות כגדולות שיש לקבל. וברקע, יש את הקבלן המבצע שללא מעצב הפנים, ברוב המקרים אין לך סיכוי להתמודד מולו.

עוד בנושא:

עיצוב פנים בית פרטי

השפעת החוץ על עיצוב פנים בית פרטי! לכאורה, עיצוב פנים ביתים פרטיים דומה במהותו לכל סוג של עיצוב פנים. לכאורה בלבד... כאשר נכנסים...

עיצוב דירות קטנות

כללים עיצוביים שנותנים את תחושת המרחב. דווקא בפרוייקטים של עיצוב דירות קטנות עולה נחיצותו וחשיבותו של מעצב פנים. יש בכך גם...

עיצוב חדרי ילדים

חדרי ילדים אינם חדרי שינה בלבד. הילדים מבלים בחדרים שלהם זמן ניכר משעות היום החל בשינה, הכנת שיעורים, משחקים שונים,...

שדרוג דירה חדשה

שדרוג דירה חדשה מקבלן, איך עושים את זה נכון? אחת הדילמות הגדולות והקשות היא ההחלטה בעניין שדרוג דירה חדשה מקבלן. לבצע...
חברה לבניית אתרים חברה לבניית אתרים