לשליחת פרטים:

עיצוב חדרי ילדים

חדרי ילדים אינם חדרי שינה בלבד. הילדים מבלים בחדרים שלהם זמן ניכר משעות היום החל בשינה, הכנת שיעורים, משחקים שונים, גלישה במחשב, משחקים עם חברים וכדומה. משום כך עיצוב חדרי ילדים חייב להיעשות בתכנון קפדני המשלב פונקציונאליות עם סגנון מסויים שאתם וילדכם מעדיפים. חיפוש ריהוט לחדרי ילדים חייב לקחת בחשבון את איכות הרהיטים ואת עיצובם, כדי שימצא חן בעיני הילדים ויהיה חלק מעולמם. ניצול החלל למראה נקי ואוורירי עם מעט רהיטים הופך את חדרי הילדים לנוחים ונעימים עבורם.

עיצוב חדרי ילדים – בחירת ריהוט

בחירת רהיטי ילדים מצריכה עמידה על איכות הרהיטים, כלומר סוג החומר ממנו עשוי הרהיט, עיצוב הרהיט, האחריות הניתנת על הרהיט ומחירו. דבר ראשון שיש לעשות לפני שיוצאים לשוטט בחנויות הרהיטים השונות הוא למדוד את החדר בהקפדה ולהכין שרטוט של גודל החדר ומיקום החלונות והדלתות. פעולה זו תאפשר לכם למצוא רהיטים בגודל הנכון לכל חדר באופן ספציפי ולתכנן את ניצול החלל באופן אופטימאלי. בנוסף, עיצוב חדרי ילדים צריך לשלב בין ריהוט, וילונות, אהילים ומנורות, טפטים או צבע הקירות ואף מצעים. שילוב נכון ישווה לחדר הילדים מראה מסוגנן ויחשוף את הילדים לחיים באווירה מסוגננת ואיכותית.

עיצוב חדרי ילדים – איכות לפני הכל

למה חשוב לבחור רהיטים איכותיים לחדרי ילדים? הדבר די ברור. ילדים משחקים וקופצים על הרהיטים, מזיזים אותם ומשתמשים בהם לצרכים שונים. משום כך יש לבחור רהיטים מחומרים איכותיים שיחזיקו מעמד זמן ממושך. מחירי רהיטי ילדים מורכבים מסוג החומר מהם הם עשויים, מן העיצוב ומתקופת האחריות שניתנת עליהם. מיטות ילדים לדוגמה יש לבחור על פי הגודל המתאים לחדר, הנוחות שלו וגם כפרט עיצובי המשלים את סגנון החדר. מיטות ילדים ונוער אינן רק מקום לשינה. כיום יש מיטות עם חלק תחתון הנפתח לאירוח חברים או מגירות הנפתחות לצרכי איחסון וכדומה. בגלל המגוון הגדול של אפשרויות ניתן למצוא מיטות מאיכות מעולה בסגנונות שונים החל ממיטות העשויות עץ מלא או מיטות בעלות מסגרות מתכת, מיטות קומותיים מעוצבות מעץ או שילוב של מיטה גבוהה וחלל תחתיה לניצול המקום לפינת עבודה משולבת עם ארונית.

גם את ארונות הבגדים ואת שידות ההחתלה (במקרה של חדר תינוקות) יש לבחור לפי איכות החומר שממנו עשוי הרהיט וגם את אלה ניתן לבחור כיום ממגוון שלם של עיצובים וסגנונות.

עיצוב חדרי ילדים – בחירת הסגנון

בשוק קיימים כיום סגנונות שונים לחדרי ילדים. ניתן לבחור בסגנון ילדותי של רהיטים שונים בשילוב עם סגנון בוגר יותר של המיטה כדי לאפשר השארתה בחדר הילד לשנים ארוכות יותר. על כל הפריטים בחדר להשתלב לסגנון אחיד ויש להימנע מרהיטים בסגנונות שונים שאינם "מדברים" אלה עם אלה. על כל הרהיטים כגון: מיטות, ארונות, שידות, שולחנות כתיבה, כונניות וכדומה להיות מעוצבים בסגנון אחיד. גם על הפריטים המשלימים כגון: מדפי ספרים, ארגז צעצועים, קולבים, תמונות, וילונות, מצעים, כריות וכדומה, להיות בסגנון שנבחר. אם זאת אין להפוך את החדר למקום אחיד לגמרי שיראה משעמם וחד גווני. תמיד מומלץ להכניס לחדר אלמנט שיבלוט לעיין מבחינת הסגנון או הצבע ואין לשמור על אחידות של צבעים וצורות כדי להמנע ממראה נקי מידי.

רהיטי ילדים בקו נקי ובהיר יאפשרו לכם להפוך חדר ילדים לחדר נוער בבוא היום ללא בעיות והוצאות גדולות. יש לזכור כי עיצוב חדרי ילדים הוא עיצוב דינאמי המשתנה בכל כמה שנים כשהילדים עוברים מגיל קטן לגיל בוגר יותר ועם המעבר משתנה הסגנון האישי שלהם.

עוד בנושא:

עיצוב פנים בית פרטי

השפעת החוץ על עיצוב פנים בית פרטי! לכאורה, עיצוב פנים ביתים פרטיים דומה במהותו לכל סוג של עיצוב פנים. לכאורה בלבד... כאשר נכנסים...

עיצוב מטבחים

אם בימים אלה תשאלו אנשים רבים מהו החדר האהוב עליהם בבית, מצפה לכם הפתעה. לא עוד חדר השינה, המקדש הפרטי...

עיצוב פנים בית

עיצוב פנים בית – הופך את החיים להרבה יותר נוחים! הביטוי עיצוב פנים זורק אותך למקום של יופי, אמנות, צבעוניות, שילוב...

עיצוב דירות יוקרה

עיצוב דירות יוקרה – מה כל כך מיוחד? הכל!!! עיצוב פנים דירת יוקרה, מעצם התואר, נהנה בדרך כלל מתקציב גבוה המופנה למילוי...
חברה לבניית אתרים חברה לבניית אתרים