לשליחת פרטים:

מעצבת פנים מומלצת

בחירת מעצבת פנים דורשת בדיקות רבות הקשורות לנושאים רבים.

כדי להצליח עם בחירת מעצבת פנים בחיפה יש לעמוד על כמה דברים חשובים. בראש ובראשונה יש לברר את הסגנון העיקרי של המעצבת. לא כל מעצבת עובדת בכל הסגנונות ולא כל מעצבת תתאים לכם מבחינת הסגנון. את הבדיקה ניתן לעשות על ידי בחינת תיק העבודות של המעצבת וביקור במקומות שעיצבה לאחרונה. בנוסף יש לברר אודות המקצועיות והאמינות שלה, ויכולתה לעמוד בלוח זמנים ובתקציב שתעמידו לצורך עיצוב הבית. מעבר לכך חשובים הנסיון ומעל לכל ההמלצות שתוכלו לקבל אודות המעצבת, שיתנו לכם תמונה כללית אודותיה ואודות יכולותיה.

מעצבת פנים מומלצת – אשת חייל

מעצבת פנים מומלצת היא אשת מקצוע שתוכלו לקבל עליה המלצות ולא רק מקרובי משפחה או חברות טובות. מעצבת פנים מומלצת היא אחת שתדע להראות לכם מכתבי המלצה מלקוחות מרוצים שיהיו מוכנים גם לפתוח את דלת ביתם כדי לאפשר לכם הצצה לעיצוב שביצעה בביתם החדש או המשופץ. כדי להבין במה מדובר להלן כמה מכתבי המלצה שהתקבלו אצלנו:

מעצבת פנים מומלצת – סגנון ותקציב

"רצינו להודות לך על העבודה המדהימה שעשית עבורנו. לא האמנו שהבית שלנו יכול להראות כל כך טוב ובעיצוב כל כך עכשווי ועדיין לתת לנו תחושה של בית חם ואוהב. הרצון שלנו לעצב את הבית בצורה מודרנית היה מההתחלה קצת שנוי במחלוקת, אבל כשהבאת את הראש הצעיר שלך ואת הסגנון האישי שלך לתוך הבית שלנו הבנו שאנחנו בידיים טובות. אבל את הרושם הטוב ביותר השארת עלינו שהבנו שאת אדם אחראי ואמין שיכול להוציא לפועל את התכנון מהנייר לשטח בלי לעבור את התקציב ולעמוד בלוח הזמנים שקבענו ביחד. זו היתה הפתעה נעימה לעבוד עם אדם שעושה את מה שהוא אומר ומה שהוא עושה קולע בול לטעם שלנו. תודה על הכל ונמשיך להמליץ עלייך לכל מי שיחפש מעצבת פנים מעולה."

מעצבת פנים מומלצת – הפרטים הקטנים

"אין לנו מילים להודות לך על העבודה המקסימה שעשית בעיצוב הבית שלנו. כשהתחלנו את הדרך לא היה לנו מושג לגבי כמות הפרטים הנחוצה כדי להגיע לעיצוב כמו שרצינו. לא האמנו שיש להקפיד על כל פרט ופרט ותמיד חשבנו שעיצוב פנים והום סטיילינג זה בחירת רהיטים ואולי כמה עציצים לבית. את לימדת אותנו שיעור בעיצוב, אבל לא רק בזה. אני חושבת שלימדת אותנו שיעור בחיים.

היכולת שלך להתקדם בקצב שלנו (עד שהבנו על מה בדיוק את מדברת ומה פירוש חיפוי רצפה או תקרה צפה או אלמנט משלים…) ולהראות לנו כל הזמן למה את מתכוונת בעזרת מגאזינים וספרי עיצוב שונים היתה בשבילנו בית ספר של ממש. הצורה שבה הבנת את הרצון שלנו והשלמת אותו עם היכולת האמנותית שלך הפתיע אותנו כל פעם מחדש וכיום אנחנו חיים בבית שלא יכולנו לעצב אותו יותר טוב. האורחים שלנו לא מפסיקים להתפעל מהעיצוב ואנחנו "נאלצים" לתת את הפרטים שלך להמון אנשים שמעוניינים לעבוד איתך. העבודה על עיצוב הבית איתך היתה נעימה ומרתקת ולא נהסס להמליץ עלייך לכל מי שיחפש מעצבת פנים.

"נ.ב. עד היום לא סיפרת לנו איפה מצאת את שני גופי התאורה המדהימים ששמת מעל לשולחן האוכל בסלון… המון שואלים אותנו לגביהם ומתפעלים מהיופי שלהם שמשתלב בצורה כל כך טבעית עם העיצוב של הסלון. האם זה סוד מקצועי שלך שאת לא מגלה, או שנוכל להמליץ גם לאחרים על חנות הסתרים שאת עובדת איתה…??? תודה על הכל ואת תמיד מוזמנת לבקר."

עוד בנושא:

עיצוב פנים דירה - איך יוצאים מזה עם חיוך?

אפשר להבין מהכותרת שפרוייקטים כמו עיצובי פנים לדירות טומנים בחובם מכשולים ומהמורות רבות. אהיה כנה ואומר מיד. זה נכון. אבל,...

עיצוב פנים בית פרטי

השפעת החוץ על עיצוב פנים בית פרטי! לכאורה, עיצוב פנים ביתים פרטיים דומה במהותו לכל סוג של עיצוב פנים. לכאורה בלבד... כאשר נכנסים...

מעצבי פנים - מומלץ לפני השיפוץ!

עומדים לפני שיפוץ? קחו מעצב פנים! זו העצה הכי טובה שאני יכולה להעניק לכם לפני שיפוץ. אני מכירה מעצבי פנים שנוהגים לחלק...

אדריכל פנים

בחירת אדריכל פנים נוחות - בחירת אדריכל פנים צריכה לקחת בחשבון שתבלו זמן רב במחיצתו. ככל שעיצוב הפנים יהיה ארוך ומורכב יותר...
חברה לבניית אתרים חברה לבניית אתרים