לשליחת פרטים:

כיצד אפשר לשנות עיצוב של חדר מקצה לקצה עם שטיחים

שטיח הוא הפריט הכי ביתי בעולם, ובטח עכשיו לקראת החורף. החמימות מתחת לרגליים והרכות הנעימה מסייעת לקבלת הפנים בכניסה הביתה. שהרי הדבר הראשון שאנחנו עושים כשאנחנו מגיעים הביתה הוא כמובן- לחלוץ נעליים.

לכן, לדעת לבחור שטיח זאת אומנות מורכבת. יש להתאים את השטיח לריהוט ולגודל החדר וכן לצבע הריהוט והקירות. מעבר להתאמה הבסיסית הנ"ל יש להתאים את השטיח לסטייל של החדר והרהיטים שבתוכו. בנוסף – לרהיטים מקושטים כדאי לבחור שטיחים חלקים על מנת למנוע עודף אינפורמציה ויזואלית, לרהיטים חלקים כדאי לבחור שטיח מקושט על מנת שיפיח חיים ויכניס קצת עניין בחדר. עד כאן הבסיס הקבוע. מי שחפץ ליבו בעיצוב בית עדכני, מוזמן להמשיך לפסקה הבאה.

עיצוב פנים בעזרת שטיחים

הצבעים המככבים בקולקצית השטיחים של 2014 הם ירוק, טורקיז כחול ג'ינס, וכמה שיותר סוגים של אדום. אין זה אומר כי הצבעים הקלאסים (אפור, בז') נעלמו מהקולקציה, שכן הצרכן הישראלי נוטה להיות מעט שמרני בכל הנוגע לשילובי צבעים.

  • בנוגע לטקסטורות והחומרים- בקולקציה הנוכחית מוצעים שטיחי אריגה המשלבים בתוכם סיבים וחוטים סינטטים, זאת על מנת ליצור מגוון טקסטורות בשטיחים. בנוסף מתרחשת מגמה של חזרה לשטיחים האורינטאליים, כגון שטיחים פרסיים מסורתיים. יש לציין כי החזרה לשטיחים המסורתיים משולבת באלמנטים מודרנים ועדכניים המוסיפים טוויסט מעניין ומודרני לשטיח.
  • עוד מככבים השנה שטיחים עם הדפסים גרפיים מכל הצורות והצבעים, החיות והפרחים. 
  • שטיחי ילדים- חדר הילדים הוא המקום להתפרע עם הדמיון. שטיח אסימטרי וצבעוני הוא לחלוטין אפשרי בחדר הילדים. כיום מוצעים למכירה שטיחים בשלל צורות: ירח, ענן או כוכב, שכן זהו החדר בו אפשר להגשים חלומות. המילה האחרונה בשטיחים לחדר ילדים היא שטיחים עם הדפסים שיכולים לשמש כמשחק, דוגמאת כביש סואן או אפילו "קלאס".

טרנד או הצהרה אופנתית ?

יש טרנדים שלא חולפים כל כך מהר, כך שטיחי השאגי השעירים שימשיכו איתנו גם לחורף הקרוב וכן מראה ה"ווש" המשופשף והישן. אם אינכם מהסוג שמחליף שטיחים במהירות, נסו לבחור בטרנדים היציבים יותר, כך תשמרו על עיצוב הבית שלכם עדכני לאורך זמן.

עוד בנושא:

עיצוב פנים בית

עיצוב פנים בית – הופך את החיים להרבה יותר נוחים! הביטוי עיצוב פנים זורק אותך למקום של יופי, אמנות, צבעוניות, שילוב...

מעצבי פנים - מומלץ לפני השיפוץ!

עומדים לפני שיפוץ? קחו מעצב פנים! זו העצה הכי טובה שאני יכולה להעניק לכם לפני שיפוץ. אני מכירה מעצבי פנים שנוהגים לחלק...

מעצבת פנים מומלצת

בחירת מעצבת פנים דורשת בדיקות רבות הקשורות לנושאים רבים. כדי להצליח עם בחירת מעצבת פנים בחיפה יש לעמוד על כמה דברים...

עיצוב מטבחים

אם בימים אלה תשאלו אנשים רבים מהו החדר האהוב עליהם בבית, מצפה לכם הפתעה. לא עוד חדר השינה, המקדש הפרטי...
חברה לבניית אתרים חברה לבניית אתרים