לשליחת פרטים:

אדריכל פנים

בחירת אדריכל פנים

  • נוחות – בחירת אדריכל פנים צריכה לקחת בחשבון שתבלו זמן רב במחיצתו. ככל שעיצוב הפנים יהיה ארוך ומורכב יותר כך תמצאו את עצמכם מבלים יותר זמן עם האדריכל ולכן מומלץ לבחור באדם שנוח לכם איתו ושנראה לכם כי הוא מבין את הקו שמעניין אתכם ומוסיף לכם בכל המקומות שאתם לא ממש מבינים או מכירים.
  • מקצועיות – מעבר לנוחות העבודה עם אדריכל פנים יש לוודא כי האדם העומד לעבוד עבורכם הוא איש מקצוע מיומן. כדי לדעת זאת עליכם לברר אודות האדריכל ואודות המקומות שעיצב בעבר כדי שתוכלו לטעום מסגנונו האישי ולוודא כי הוא תואם את רצונותיכם. איש מקצוע אינו רק אדם בעל טעם טוב, אלא אדם המכיר את כל האפשרויות הניתנות לעיצוב פנים מבחינת תכנון החומרים, הגדלים, הוא מבין בהנדסה ובאדריכלות באופן כללי ויש לא את כל ההכשרה להביא את הבית שלכם למקום שאתם רוצים מבחינת העיצוב הפנימי המשתלב בעיצוב החיצוני.
  • אמינות – בנוסף למקצועיות יש לוודא כי האדריכל שלכם הוא אדם מיומן ואמין המסוגל לבצע את התכנון שעשה לכם במסגרת הזמן והתקציב שהעמדתם לרשותו. יש לזכור כי ככל שפרוייקט העיצוב מורכב יותר יהיו מעורבים בו יותר אנשי מקצוע שיש לנהל אותם. יש לדעת מה קודם למה מבחינת הביצוע ולא להיתקע עם אדם שנראה לכם וכאילו הבית שלכם נמצא איפה שהוא מחוץ לסדר העדיפויות שלו.
  • נסיון – כדי לבחור אדריכל פנים מיומן ומקצועי שיהיה נוח לכם לעבוד איתו ושיהיה בעל סגנון שאתם נמשכים אליו יש לבדוק את תיק העבודות שלו באופן פרטני ולעומק. לכל אדריכל פנים יש תיק עבודות אותו יוכל להציג לכם כדי שתוכלו להתרשם ממנו. אבל הצצה בתיק העבודות איננה מספיקה ועליכם להכין רשימה של שאלות ובקשה להבהרות בכל הנוגע לעיצובים שכבר עשה. למה זה מוצב כאן? איך ביצעו את האלמנט הזה? למה עדיף דלפק דווקא במקום הזה? וכיוצא באלה שאלות שיבהירו לכם את צורת המחשבה העיצובית של האדריכל בעיצוב דירה.
  • ממליצים – מרכיב חשוב לפני הבחירה של האדריכל הם ההמלצות שתוכלו לקבל עליו. לעיתים עושה אדריכל פנים רושם טוב ותיק העבודות שלו נראה מרשים, אבל בפועל הוא אדם קשוח שלא ייתן לכם להביע את סגנונכם האישי. לכן חשוב מאד לקבל המלצות מאנשים שכבר עבדו איתו לגבי כל המרכיבים השונים הכוללים את נוחות העבודה מולו, המקצועיות, האמינות והמהימנות שלו וכדומה.

בחירת אדריכל פנים אינה מלאכה קלה ויש להשקיע בכך זמן ומחשבה.

המלצות הן פקטור חשוב בבחירת אדריכל פנים

בדומה לבחירת רופא שיניים או עורך דין – בבחירת אדריכל פנים עליכם לנהוג בזהירות ולא לקפוץ על כל המלצה שקבלתם, ובנוסף להישאר פתוחים לבלתי נודע כי יכול להיות שתראו מקום שמעוצב באופן שמאד מרשים אתכם ותרצו לדעת מי האדריכל ולעבוד איתו גם ללא המלצות קודמות.

עוד בנושא:

פתרונות עיצוב מודולאריים לפי סוג הבית

מחירי דירות הולכים ומאמירים, שטחי הדירות הולכים וקטנים, אופנות משתנות ורהיטים חדשניים מביאים עימם ניחוחות חדשים בכל סגנון עיצובי המגיע...

עיצוב הבית בעזרת פרקט

ללא ספק לפרקט יש עיצוב מיוחד משלו המקנה לבית מראה חמים יותר, שונה ונעים יותר. כבר לפני יותר מעשור שריצוף...

מעצבי פנים - מומלץ לפני השיפוץ!

עומדים לפני שיפוץ? קחו מעצב פנים! זו העצה הכי טובה שאני יכולה להעניק לכם לפני שיפוץ. אני מכירה מעצבי פנים שנוהגים לחלק...

עיצוב פנים דירות גג – טיפים ועצות מעשיות

לכאורה אין הבדל בין עיצוב פנים דירות גג לבין עיצוב פנים דירה או בית. עדיין, לכל פרוייקט עיצוב פנים יש...
חברה לבניית אתרים חברה לבניית אתרים